Marka Güncesi: Yeni Braun Silk-épil 7 SkinSpa ile İki Kat Güzellik

18 Nisan 2013 Perşembe

Yeni Braun Silk-épil 7 SkinSpa ile İki Kat Güzellik
Dünyanın en iyi ikisi birarada epilasyon ve peeling sistemi yeni Braun Silk-épil 7 SkinSpa, kısa tüylerde ağdadan, cilt bakımında peeling’den üstün performans sağlıyor. Tek bir cihazla hem istenmeyen tüyleri ortadan kaldırırken hem de cildinize bakım yapmak artık mümkün.

“Sudan gelen sağlık” anlamına gelen spa terapisini yüzyıllar önce keşfedenler, suyun yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisinden en iyi şekilde faydalanmamızı sağladılar. Spa uzmanlarına göre en iyi cilt bakımı, peeling ve nemlendirmenin mükemmel dengesi üzerine kurulu… Yani istenmeyenleri ciltten uzaklaştırmak ve cildin kaybettiklerini yerine koymak…
Yeni Braun Silk-épil 7 SkinSpa sayesinde artık evde bu iki güzellik rutinini birleştirerek cilde doğal parlaklığını geri kazandırmanız mümkün. Yeni Braun Silk-épil 7 SkinSpa’nın epilasyon başlığı en kısa tüyleri bile ağdadan çok daha iyi alırken, peeling başlığı cildinize, elle yapacağınız bir peelinge göre çok daha doğal bir parlaklık veriyor. 

Dünyanın en iyi ikisi birarada epilasyon ve peeling sistemi yeni Braun Silk-épil 7 SkinSpa, ağdanın alabileceğinden 4 kat daha kısa olan 0.5 mm uzunluğundaki tüyleri bile alıyor. Ayrıca hem ıslak hem de kuru olarak kullanılabiliyor. Daha yakın ve yumuşak bir epilasyon için vücut hatlarına uyum sağlayan esnek başlığı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Ekstra nazik ve kusursuz tüy alımı için yüksek frekanslı masaj sistemi ise cildinizi uyararak acı hissini azaltıyor. Smartlight aydınlatma ışığı ise kusursuz bir pürüzsüzlük için  en küçük tüylerin bile görülebilmesini sağlıyor.

Braun Silk-épil 7 SkinSpa’nın peeling başlığı, cildi ölü deri hücrelerinden arındırmak için dakikada 3.000’den fazla kez titreşen mikro titreşimler sayesinde cilde masaj yapıyor ve cilt yüzeyinin yenilenmesi için cildi uyarıyor. Elle fırçalamaya göre cilde 4 kat daha etkili şekilde bakım yaparak kusursuz pürüzsüzlük sağlıyor.

Uzman Dermatolog Dr. Benedetta Brazzini, “Peeling, cilt yüzeyinde yeni bir cilt tabakasını ortaya çıkarır. Bu taze hücreler cilt yüzeyini daha düzgün ve pürüzsüz yapar, doğal bir cilt parlaklığı sağlar. Ayrıca, cildi kurumuş ve ölü deri hücrelerinden arındırarak, tüylerin ters dönmesini ve batık oluşumunu en aza indirir. Böylece tüylerin doğru yönde gelişimini engelleyen etkenler ortadan kaldırılmış olur. Yeni Braun Silk-épil 7 Skin Spa’nın en önemli özelliği, epilasyon ile peeling’i birarada sunarak kadınlar için büyük bir kolaylık sağlaması” diyor.

Sağlık ve güzelliğin maestrosu olarak anılan Şah Yaycı, “Belki de çoğumuz hayat koşuşturması içinde cildimize yeterince özen gösteremiyoruz” diyor ve şöyle devam ediyor:
Yeni Braun Silk-épil 7 SkinSpa, son zamanları en yenilikçi güzellik buluşlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Hem epilasyon hem de peeling imkanı sunarak biz kadınların çok önem verdiği iki güzellik uygulamasını bir araya getiriyor. Peeling’in amacı cildin hasar görmüş tabakalarını kaldırarak sağlıklı tabakayı ortaya çıkarmak ve cildi canlandırmaktır. Ayrıca peeling, canlılık kazandırıcı ve nemlendirici losyonların emilimi için de cilde yardımcı olur. Yeni Braun Silk-épil 7 SkinSpa ile cildinizi kolayca yaza hazırlayabilirsiniz.”diyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder