Marka Güncesi: VEDAT MİLOR ''BÜYÜLÜ SOFRA'' YI ARIYOR!

24 Ekim 2012 Çarşamba

VEDAT MİLOR ''BÜYÜLÜ SOFRA'' YI ARIYOR!“Büyülübağ Vedat Milor” serisi ile dikkatleri çeken Büyülübağ Şarapları, şarap severler için ilginç bir yarışma düzenliyor. Kazananların 12 Kasım Pazartesi  akşamı Vedat Milor ve Alp Törüner’ in sofrasına konuk olacağı yarışma,  yemek ve şarap sohbetleri için güzel bir fırsat sunuyor.

Türk yemeklerine uyumu ile dikkatleri çeken beş şaraplık “Büyülübağ Vedat Milor” serisinden bir şarap seçerek sofranızı kurun ve şarap-yemek eşleştirme (zeytinyağlı, hamur işi, et/tavuk veya balık, tatlı, peynir tabağı seçim size kalmış) konusundaki yaratıcılığınızı göstererek “BüyülüSofra” nızın  fotoğraflarını çekerek yarışmaya katılabilirsiniz..

Çekilen fotoğrafları Facebook ve Twitter'da paylaşarak Vedat Milor ve Alp Törüner ile özel bir akşam yemeği şansını yakalayan 5 çiften biri olabilirsiniz.

7 Kasım'a kadar sürecek olan “BüyülüSofra” yarışması için detayları, twitter’ da #buyulusofra etiketi, facebook’da ise http://www.facebook.com/Buyulubagsaraplari adresinden takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder